Agenda de lucru a subprefectului

AGENDA SUBPREFECT

Săptămâna 13.05.2019-17.05.2019

Luni, 13 mai 2019

11.00- Invitație Primăria Târgoviște-Caravana Smart City

Marți, 14 mai 2019

12.00-Comisie ATOP

Miercuri, 15 mai 2019

11.00-Invitație CJD-Ziua Familiei

11.30-Ședință Plen ATOP

Joi, 16 mai 2019

10.00-Întâlnire teritorială-Incluziunea socială a romilor

Vineri, 17 mai 2019

14.00-Ședință CJD

Săptămâna 22.04.2019-25.04.2019

Marți, 23 aprilie 2019

11.00- Ziua Veteranilor de război

Miercuri, 24  aprilie  2019

09.00-Comitetul Consultativ de Dialog Civic pentru Problemele Persoanelor Vârstnice

10.00-Ședință de fond funciar

Joi, 25  aprilie  2019

10.00-Ședința Colegiului Prefectural

Vineri, 26 aprilie 2019

Zi liberă legală

Săptămâna 15.04.2019-19.04.2019

Marți, 16 aprilie 2019

10:00 Audiente

12:00 – Videoconferinta pe tema fondurilor europene nerambursabile

14:00 Invitatie ISJ Dambovita

Miercuri, 17 aprilie 2019

10:00 – Invitatie CJD, intalnirea Ambasador Republica China in Romania – Bucuresti

Joi, 18 aprilie 2019

10:00 – Sedinta interna Control Intern Managerial

11:30 – Plen ATOP

Săptămâna 01.04.2019-05.04.2019

Marți, 2 aprilie 2019

10.00-Ședința Comisiei tehnice centrale – în sistem videoconferință – pentru coordonarea activităților de organizare a alegerilor pentru membrii României în Parlamentul European în anul 2019

Miercuri, 3  aprilie  2019

11.00-Festivitate cu prilejul Zilei Jandarmeriei

Săptămâna 25.03.2019-29.03.2019

Marți, 26 martie 2019

09.00 – Grupul de lucru mixt

10.00 – Audiente

11.30 – sedinta ATOP

Joi, 28 martie 2019

10.00 – Sedinta de fond funciar

Vineri, 29 martie 2019

10.00 – Sedinta Colegiului Prefectural

 

Săptămâna 18.03.2019-22.03.2019
Luni, 18 martie 2019
Înmânare certificate INA
Miercuri, 20 martie 2019
10.00-Comitetul Consultativ de Dialog Civic pentru Problemele Persoanelor Vârstnice
Săptămâna 11.03.2019-15.03.2019
Marți, 12 martie 2019
11.00- Invitație Asociația Comunelor din România(Sala Unirii)

Săptămâna 04.03.2019-08.03.2019
Joi, 07 martie 2019
10.00 – Ședința Comisiei de fond funciar
Vineri, 8 martie 2019
10.00-Ședința Comisiei de Dialog Social
Săptămâna 25.02.2019-01.03.2019
Marți, 26 februarie 2019
11.30 – Ședință Comisie ATOP
Miercuri, 27 februarie 2019
Invitatie – Evaluarea activității Departamentului pentru Situații de Urgență(București)
Joi, 28 februarie 2019
10.00 – Ședința Colegiului Prefectural
11.00-Audiente
Săptămâna 18.02.2019-22.02.2019
Luni, 18 februarie 2019
12.00 – Ședință Comisie ATOP
Miercuri, 20 februarie 2019
09.30 – Ședință Comitetul Consultativ de Dialog Civic
Săptămâna 28.01.2019-01.02.2019
Marți, 29.01.2019
10.00 – Audiențe
12.00 – Ședință ATOP
14.00 – Sedinta CJD Dambovita
Miercuri, 30.01.2019
10.00 – Grupul de lucru mixt
11.00 – Instruire Protecția Mediului
Săptămâna 21.01.2019-25.01.2019
Luni, 21 ianuarie 2019
10.00 – Ședința Comitetului Consulativ de Dialog Civic
Miercuri, 23.01.2019
10.00-Ședința Colegiului Prefectural
Joi, 24.01.2019
11.00 – Ziua Unirii Principatelor Române
Săptămâna 07.01 – 11.01.2019
Miercuri, 09.01.2019
09.30-Bilant ISU Dâmbovița
12.00-Ședința Comisiei de Mediu
Săptămâna 17.12-22.12.2018
Miercuri, 19.12.2018
10.00-Comitetul Consultativ de Dialog Civic
17.00-Invitatie – Târgul de Crăciun(Școala Coresi din Târgivște)
Joi, 20.12.2018
10.00 – Ședința Comisiei de Dialog Social
Vineri, 21.12.2018
13.00 – Invitație (Primăria Târgoviște)
Sâmbătă, 22.12.2018
12.00 – Ceremonie dedicată Zilei Victoriei Revoluției și Libertății
Săptămâna 10.12-14.12.2018
Joi, 13.12.2018
10.00 – Ședința Comisiei județene de fond funciar
12.00 – Ședință ATOP
Vineri, 14.12.2018
12.00 – Ședință ATOP
Săptămâna 26.11-30.11.2018
Luni, 26.11.2018
17.00 –Eveniment cultural dedicat Centenarului Marii Uniri (Amfiteatrul „Balașa Doamna”)
Marți, 27.11.2018
10.00-Audiențe
Miercuri, 28.11.2018
10.00 – Parada România 100(Școala Coresi)
Joi, 29.11.2018
10.00 – Ședința Colegiului Prefectural
Săptămâna 19.11-23.11.2018
Luni, 19.11.2018
11.00-Ședința Comisiei de Dialog Social
Marți, 20.11.2018
10.00-Grupul de lucru mixt
11.00-Comisie ATOP
12.00-Plen ATOP
Miercuri, 21.11.2018
10.00-Comitetul Consultativ de Dialog Civic
Joi, 22.11.2018
10.00-Ședință fond funciar
Săptămâna 12.11-16.11.2018
Joi, 15.11.2018
Cursuri INA
18.30 – Gala Topul firmelor
Vineri, 16.11.2018
Cursuri INA
Săptămâna 29.10-02.11.2018
Luni, 29.10.2018
10.00 – Audiențe
11.30 – Ședința extraordinară – Direcția Județeană pentru Sport și Tineret Dâmbovița
Marți, 30.10.2018
Concediu de odihnă
Miercuri, 31.10.2018
Concediu de odihnă
Joi, 01.11.2018
Concediu de odihnă
Vineri, 02.11.2018
Concediu de odihnă
Săptămâna 22.10-26.10.2018
Marți, 23.10.2018
Ora 09:30 – Ședință –Direcția de Tineret și Sport
Miercuri, 24.10.2018
Ora 10.00 – Ședința Persoanelor Vârstnice
Cursuri INA Bucuresti
Joi, 25.10.2018
Ora 09.00 – Participare ceremonie cu depuneri de coroane – Ziua Armatei
Ora 11.00 – Participare ceremonie cu prezentarea de alocuțiuni – Ziua Armatei
Cursuri INA Bucuresti
Vineri, 26.10.2018
Ora 10.00 – Colegiul Prefectural
Cursuri INA Bucuresti
Săptămâna 15.10-19.10.2018
Luni, 15.10.2018
Ora 13:00- Comisie ATOP(sediul IJJ Dâmbovița)
Marți, 16.10.2018
Ora 12:00 – Ședință ATOP – sediul CJD Dâmbovița
Ora 14.00 – Ședință extraordinară a Consiliului Județean Dâmbovița
Miercuri, 17.10.2018
Curs INA București
Joi, 18.10.2018
Curs INA București
Vineri, 19.10.2018
Curs INA București
Săptămâna 01.10-05.10.2018
Marți, 02.10.2018
Ora 10:00 – Participare la instruirea președinților Birourilor Electorale ale Secțiilor de Votare
Miercuri, 03.10.2018
Ora 10.00 – Participare la instruirea personalului care asigura paza la Birourile Electorale ale Secțiilor de Votare
Săptămâna 24 – 28.09.2018
LUNI – ora 13.00 – COMITET LOCAL COMBATEREA BOLILOR
24.09.2018
MARȚI – ora 10.00 — AUDIENȚE –SALA MICĂ
25.09.2018 ora 9.00 —- ȘEDINȚĂ – GRUP MIXT – SALA MICĂ
MIERCURI – ora 10.00 – ȘEDINȚĂ FOND FUNCIAR – SALA MICĂ
26.09.2018
JOI – CURS – INA — BUCUREȘTI
27.09.2018
VINERI CURS— INA —- BUCUREȘTI
28.09.2018
Săptămâna 10.09-14.09.2018
LUNI
10.09.2018 – ora 17,30 – Deschiderea anului școlar – Școala Coresi
– ora 12,00 – Deschidere Seminar Teologic –Sfântul Ioan Gură de Aur
MARȚI
11.09.2018 – ora 10,00 – Comisia de Mediu
– ora 14,00 – Ședință – Informare acasă, Siguranță în lume
LUNI
27.08.2018
ȘEDINȚĂ DE CONSILIU JUDEȚEAN – ORA 14,00
ȘEDINȚĂ COMITETUL JUDEȚEAN SITUAȚII DE URGENȚĂ – ORA 10,00
MIERCURI
29.08.2018
ȘEDINȚĂ – ATOP – ORA 12,00
COMISIA DE DIALOG SOCIAL – ORA 10,00
JOI
30.08.2018
ȘEDINȚĂ – DIRECȚIA JUDEȚEANĂ DE TINERET ȘI SPORT —- ORA 10,00
VINERI
31.08.2018
ȘEDINȚĂ – COLEGIUL PREFECTURAL — ORA 10,00
Săptămâna 30.07 – 03.08.2018
Luni 30.07.2018
ORA 9:00 – DEPLASARE COMUNA BEZDEAD – DRUMURI
Marti – 31.07.2018
ORA 14:00 — ȘEDINȚĂ CONSILIUL JUDEȚEAN DÂMBOVIȚA: SALA UNIRII
Miercuri – 01.08.2018 – ORA 09 :00 – Sedinta (C.J.S.U.) Comitetul Judetean pentru Situatii de Urgenta.
Miercuri – 01.08.2018 – ORA 10 :00 – delegatie China
Miercuri – 01.08.2018 – ORA 12 :00 – DEPLASARE COMUNA GLODENI—O VIAȚĂ CÂT UN CENTENAR
Joi – 02.08.2018
ORA 10:00 – COMISIA DE DIALOG SOCIAL — SALA MIHAI VITEAZUL
Vineri – 03.08.2018
ORA 14:00 – ȘEDINȚĂ – DISTRIBUIRE CREDENȚIALE DE ACCES LA APLICAȚIA DISPECER 3, CONFORM ORDINULUI COMUN AL MDRAP: MFP ȘI MAI NR. 1069/1578/114/2016

Săptămâna 23.07-29.07.2018
Luni 23.07.2018
Ora 11:00 – Ședința Ziua Imnului.
Ora 12:00 – Ședința ATOP.
Marti 23.07.2018
Ora 13:00 – Sedinta (C.J.S.U.) Comitetul Judetean pentru Situatii de Urgenta.
Joi 26.07.2018
Deplasare Costesti-Vale , Continuarea campaniei ” O viata cat un centenar ” a MAI,
27,28,29.07.2018
Ziua Comunei Darmanasti
• orele 9:00 – 16:00 – Program Vizita Director Neagu Narcis – CNAIR
• ora 10:00 Colegiul Prefectural
Duminica 26.07.2018
Ora 12:00 – Ziua Imnului .
Săptămâna 02.07-06.07.2018
Luni 02.07.2018
Ora 17:30 – Videoconferință
Marti 03.07.2018
Ora 10:30 – Sedinta (C.J.S.U.) Comitetul Judetean pentru Situatii de Urgenta.
Ora 11:00 – Continuarea campaniei ” O viata cat un centenar ” a MAI, la Targoviste – Doamna Vladislava Iacubovski.
Săptămâna 25.06-29.06.2018
Luni 25.06.2018
Ora 14:00 – Participare sedinta A.T.O.P.
Marti 26.06.2018
Ora 09:30 – Participare la Ziua Drapelului National, Piata Tricolorului nr.1 .
Miercuri 27.06.2018
Ora 10:00 – Participare la Sedinta Lunara de Fond Funciar.
Vineri 29.06.2018 ora 10:00 – Participare la sedinta Colegiul Prefectural.

• 29 Ianuarie – 2 februarie
29 ianuarie – Evaluare activitate Inspectoratul Județean de Jandarmi Dâmbovița
• 05 – 09 februarie
09 februarie – Întâlnire de lucru cu Viceprim-ministrul Graţiela Gavrilescu, Ministrul Mediului, Consiliul Județean Dâmbovița
• 12 – 16 februarie
13 februarie – Consiliul Județean Călărași – Seminar Regional „Împreună pentru dezvoltare durabilă”
14 februarie
ora 10.00 – Colegiul Prefectural, prezentare Raport evaluare Instituția Prefectului – Județul Dâmbovița
ora 13.15 – Videoconferință Inspectoratul Județean de Jandarmi Dâmbovița
ora 16.00 – Ședința Consiliului Județean Dâmbovița
16 februarie
ora 10.00 – Ședința Comisiei Județene de Fond Funciar

7 Noiembrie 2017 ședință grup de lucru mixt
14 Noiembrie 2017 ședință agenția națională pentru romi
22 Noiembrie 2017 audiente subprefect
22 Noiembrie 2017 ședință comisie 2 ATOP
22 Noiembrie 2017 comitet consultativ de dialog civic pentru problemele persoanelor vârstnice Dâmbovița
23 Noiembrie 2017 ședință ATOP – plen
29 Noiembrie 2017 colegiu prefectural si ședință CJSU
1 Decembrie 2017 ceremonia publică militară și religioasă cu ocazia zilei naționale a României
6 Decembrie 2017 conferința spitalului județean Dâmbovița ”asistenta sociala
– componenta a actului medical de calitate”
7 Decembrie 2017 comisie județeană fond funciar
11 Decembrie 2017 ședință comisie 2 ATOP
12 Decembrie 2017 audiente subprefect
14 Decembrie 2017 ședință grup de lucru mixt
18 Decembrie 2017 vizita ambasador republica Israel – excelenta sa Tamar Samash
20 Decembrie 2017 comitet consultativ de dialog civic pentru problemele persoanelor vârstnice Dâmbovița
21 Decembrie 2017 colegiu prefectural ,videoconferință
22 Decembrie 2017 ședință ATOP – plen
22 Decembrie 2017 ceremonia publică militară și religioasă – ziua victoriei revoluției române și a libertății